Gattuso gabimin ne zone e beri Kalinic me shume se Abate!

– Ndoshta ndjejm pak lodhje ne minutat e fundit dhe kjo na ben te mos i mbyllim ndeshjet. Duhet te vazhdojme te rritemi, gabojme shume ne ndertimin e aksioneve.

Me vjen keq sepse tani qe po luajme mire nuk marrim piket maksimale ndersa kur luanim me keq fitonim.

Duhet te rekuperojm energjite tani per ndeshjen e rradhes kunder Benevento sepse ne Itali nuk ka ndeshje te lehta..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu