Gattuso fajtori kryesor jam une!

Pas disfates kunder Betis Gattuso ka folur per mediat italiane:

“Sipas jush une jam duke mbrojtur b… time ketu? Une jam duke menduar si te dalim nga situata nese me jepet mundesia, une jam fajtori kryesor dhe per kete mbaj pergjegjesit e mia.
Jam i lidhur me rezultat e skuadres, cfare do te ndodhe nuk do te kete asnje problem per mua”

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu