Gattuso e ka me sulmuesit!

Dje ne konferencen per shtyp Rino Gattuso nuk kurseu as sulmuesit e Milanit.

Atje perpara behemi ndonjehere qesharake – u shpreh trajneri duke i terhequr vemendjen sulmuesve te tij.

Duket pak vone tani kur kane mbetur dhe 5 ndeshje per tu luajtur, por sulmi milanit kete sezon ka qene me dobet se asnjehere tjeter ne 30 vitet e fundit, 14 gola te tre sulmuesit eshte shifer e dobet kjo per nje skuader si Milan qe pretendon vendet e para.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu