Gattuso e dijme mire se cfare duhet te bejme ne merkato!

Perpara nisjes per ne Rusi Rino Gattuso ka leshuar nje deklarate per Sky Sport:

– Boterori? Eshte nje event i madh, shkojme te shikojme disa ndeshje dhe e dijme shume mire se cfare do te bejme ne merkato, ne Rusi jemi per te pare disa lojtare.

Kam per detyre te pergatis sa me mire skuadren ne vere duhet te punojme me nje entuziazem te madh. Do shkoj dhe une me familjen time per disa dite pushime me pas do rikthehemi per te bere nje pune te madhe, shpresojme te bejme nje sezon te madh!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu