Gattuso duhet te nderojme fanellen!

– Eshte fanella ajo qe duhet te nderojme, edhe pse me problemet e shoqerise ne klub nuk na ka munguar asgje. Kemi pushuar shume pak  dhe bashke me stafin tim jam kurioz te shikojme djemte tane, dua te shikoj rritjen ne muajt e fundit nga Calhanoglu Kessie apo Suso dhe te vazhdojme rrugen sebashku.. eshte shprehur Rino Gattuso per Milan TV!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu