Gattuso: Do te afrojme 3-4 lojtare cilesore.

Gennaro Gattuso ka folur sot ne konference para ndeshjes me Veronen dhe eshte pyetur nga gazetaret ne lidhje me merkaton. Ai deklaroi qe do te afrojme 3-4 lojtare cilesore me eksperience dhe qe te jene lider. Na duhet patjeter nje bomber qe te shenoj mbi 20 gola. Dhe sulmuesit qe kemi Kalinic,Andre Silva dhe Cutrone jane te mire,nuk eshte komplet faj i tyre qe nuk kane shenuar shume por edhe nuk furnizohen me topa. Do bejme te pamunduren qe Cutrone te arrij shifren e 10 golave ne kampionat ne keto ndeshjet e mbetura.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu