Gattuso bën llogarit me Atalanta!

Sipas Gazzetta dello Sport Gattuso luan gjithcka sot kunder Atalanta ku dhe nje barazim do te bente pune djemve kuqezi  pasi do ti jepte mundesine te luanin gjithcka per kualifikimin ne Europe ne ndeshjen e fundit kunder Fiorentina.

Gattuso nuk ka dyshime do kerkoje Europa League edhe nese renditet ne vendin e 7 edhe pse klubit nuk do ti pelqente serish mospjesmarrja ne turneun ne Amerike per te dytin vit rrjesht.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu