Gattuso, Belloti i vetmi qe me ka habitur pas Sheves!

Tre sulmuesit e Torinos kane kualitet perpara, eshte nje skuader e vendosur mire ne fushe dhe mund te vendosin ne veshtiresi kedo.

Belloti? Eshte lojtari qe me ka habitur me shume qe nga koha Sheves, kaloi nje moment demtimi te veshtire por tani eshte ne forme serish, ne keto vite ka bere sezone te mira eshte nje njeri i mire dhe kjo gje me pelqen akoma me shume..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu