Gattuso: Atalanta skuader e veshtire per tu perballur!

Atalanta? – Nuk eshte se jane mire vetem per momentin, kane dy vjet qe ecin me ritme te larta, jane mire fizikisht luajne ne te gjithe fushen dhe nese humb topin ne mesfushen tende jane vrases ne kundersulm..

Neser duhet te rinisemi nga 55 minutat e para ne ndeshjen kunder Juventus, ishte ajo qe kerkoja te kujdesshem ne mbrojtje dhe te shpejte ne sulm, na duhet nje ndeshje perfekte.. – eshte shprehur Rino Gattuso rreth skuadres se Atalanta e cila eshte kundershtari rradhes i kuqezinjve ne Seria A.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu