Gattuso asnje ultimatum nga drejtuesit!

Asnje deri me sot nuk me ka dhene nje ultimatum, me Leonardo dhe Maldini flas cdo dite, shikohemi ne sy dhe jemi te sinqerte per cdo gje. I vetmi problem i imi eshte si te bej skuadren te kthehet te fitorja dhe te goli.

Calhanoglu? Nuk po luan ne nivelet e tij, por jo vetem ai por dhe Higuain Cutrone apo dhe Castillejo, derisa te jem une Hakan nuk leviz nga Milano eshte i rendesishem per ne, ne momente te veshira duhet ti japim besim lojtareve.

Me vjen keq sepse sapo hasim ne veshtiresi nuk luajme me dhe kjo me shqeteson, ne momentin kur na mungonin shume lojtare jepnim gjithcka ne fushe..

Higuain? Degjoj se cdo dite flet ne telefon me dike, por ne fakt une mendoj se do te qendroje ketu te ne, ndoshta gaboj por me Gonzalo flas cdo dite dhe me thote se do te qendroje..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu