Gattuso: Arbitrimi Bantit? Me mire te mos flas fare..

Duhet ti bej komplimentat skuadres, kemi bere nje prove te mire por rastet e diskutueshme mund ti gjykoni dhe ju vete. Kartoni per Kessie ok per ne na nderprene dy aksione duke ngritur flamurin ndersa nga krahu Juventus mbaronte aksioni pastaj ngrihesh flamuri, ata jane nje ekip i madh shtojme dhe keto rastet e diskutueshme mbyllet gjithcka..

Higuain? Duket si barcelete por Higuian ishte me temperature 38 dhe mbreme nuk ka fjetur fare, beme gjithcka qe te luante sot..

Ndeshja e tij e fundit? Me djeg stomaku nga humbja e nje finaleje ne kete menyre dhe duhet te mendoj dhe per lojtaret e tjere, te shohim neser se cfare do te ndodhe..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu