Gattuso 90% eshte merite e djemve..!

Gattuso ka folur per Sky Sport pas ndeshjes kunder Fiorentina:

90% eshte merite e djemve.. Nota 7 per sezonin tim? kete note nuk e kam marre as ne shkolle..

30 km ne kembe? Te marten nisem bashke me nusen time keshtu nese do kem nevoje per dicka eshte ajo afer (qesh)

E nisa shume keq duke marre 8 gola ne dy ndeshje, por e mbyllem ne vendin e 3 me piket e grumbulluar vetem ne fazen e dyte.

Do te rinisemi nga gjerat e mira te bera kete faze te dyte, nga entuziasmi por dhe nga gabimet e bera..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu