Gati oferta e fundit për Calhanoglu

Chalhanoglu po, Calhanoglu jo. Një dilemë kjo që duket se do të zgjidhet në fund të muajit duke qenë se në qershor kontrata e turkut me Milanin përfundon.

Lojtari dëshiron shumë të qëndrojë në Europë dhe sipas, Nicolo’ Schira, Calhanoglu do të donte shumë të merrte një ofertë të pëlqyeshme nga drejtuesit kuqezinj që të qëndronte dhe të rinovonte me Milanin.

Është klubi I Katarit Al Duhail ai që e ka kërkuar me një kontratë 8 mln euro në vit plus 8 mln euro bonus deri në 2024-n. Pritet që këto ditë të shënojnë edhe fundin e telenovelës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu