Gasperini Milan skuader me lojtare te rendesishem!

Gasperini trajneri Atalanta ka folur ne konferencen per shtyp sot ne prag te sfides kunder Milan:

– Milan eshte nje skuader e madhe e perbere me lojtare te rendesishem, duhet te japim me te miren nese duam te marrim rezultat pozitiv, kemi entuziazem dhe qe na ndihmon shume ne luften tone per ne Europe – eshte shprehur ai per mediat italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu