Galliani: Milan i eshte rikthyer milanisteve!

Piatek dhe Paqueta si Balotelli: Ne ate sezon ne fazen e pare e mori skuadren persiper El Sharawy ndersa ne fazen e dyte me mberritjen e Balotelli skuadra ndryshoi dhe ne fund arritem te kapim Champions League. Milan eshte perforcuar shume me keto dy blerje, i bera komplimentat e mia dhe Leonardos. Si tifoz i Milanit qe jam tani Milan i ka te gjitha mundesite te shkoj ne Champions, pa golin e Icardit ne minuten e 93 sot Milan do luante dhe per vendin e trete ne klasifikim..

Leonardo? Ne kohen time Capello e donte me cdo kusht ne skuader, erdha nga pushimet dhe u nisa per ne Paris me ok e Berlusconit kuptohet dhe e solla ne Milano..

Gattuso? Komplimenta per Gattuso, po shkon pertej asaj qe pritej nga ky Milan, kisha pershtypjen duke pare karakterin e tij qe nuk mund te behej nje trajner i madh por jam i lumtur qe gabova.. dje Paolo Scaroni me tha se tashme Milan eshte serish i milanisteve dhe eshte e vertete, Leonardo, Maldini apo dhe Scaroni jane te gjithe milaniste..

Donnarumma? Atehere i besova Bianchesit i besoj shume atij dhe e mbylla marreveshjen shume shpejt pasi ishte gati te kalonte te Inter, Gigio nuk ka akoma 20 vjec dhe ka 150 ndeshje me Milanin, dicka e jashtezakonshme per nje lojtar..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu