Galliani: Ja dy pengjet më të mëdha të karrierës time!

Adriano Galliani, i pranishëm në spektaklin Sky Sport nga Grand Hotel në Rimini, nënvizoi dy keqardhjet më të mëdha të përvojës së tij të gjatë në Milano: “Unë kam dy keqardhje të mëdha, njëri është Tevez, i datës 12 janar 2012.

Më pas, shitja e Ibrahimovic dhe Thiago Silva: pas 8 vitesh njëri luan ende për Milan dhe tjetri për Chelsea. Dhe ata ishin dy lojtarët më të rëndësishëm të PSG në vitet e fundit. Padyshim, nuk është asgjë në krahasim me tmerrin e natës së Stambollit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu