Galliani e perjashtoj rikthimin e Berlusconi te Milan!

– Emocionohem gjithmone kur shikoj ngjyrat kuqezi, eshte normale kam punuar aty qe prej vitit 1986 deri me 2017 ndersa per Milanin sot nuk mund te shprehem pasi nuk jam me pjese e saj..

Rikthimi Berlusconit? E perjashtoj si mundesi..

Kujtimi me i bukur? Finalja ne Barcelone 4-0 kunder Steaua, nje qytet i tere i zhvendosur ne Barcelone 80 mije tifoze ne nje finale nuk ka per te ndodhur kurre..

Paolo Maldini? Nje legjende te Milan, kur mberrita une ishte i ri dhe kishte vetem nje vit qe luante te Milan nje njeri qe nuk perseritet kurre.. – eshte shprehur Adriano Galliani ne Palazzo Regione Lombardia ne inagurimin Mostra Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu