Franco Ordine: Gattuso zgjedh Bakayoko kunder Napoli!

Gazetari Franco Ordine ka folur per RMC Sport ne lidhje me zgjedhjet e Gattuso per sfiden kunder Napoli:

– Mungesa e Calhanoglu do te beje qe ne mesfushe Gattuso te aktivizoje nga minuta pare te sapoardhurin Bakayoko i cili do te formoje treshen e mesfushes bashke me Biglia dhe Kessie, ne krahun e majte te sulmit me shume mundesi do te luaje Bonaventura me Higuain ne qender dhe Suso ne te djathte, ne porte midis Reina dhe Donnarumma besoj se Gigio eshte ne avantazh ndaj spanjollit.. eshte shprehur Ordine per RMC Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu