FOTOT/ Romagnoli e Donnarumma, me pushime së bashku

Alessio Romagnoli dhe Gigi Donnarumma, kapiteni dhe zëvendës kapiteni i Milanit, janë për pushime së bashku.

Në Sardegna me ata janë edhe partneret e tyre.

Ka qenë Gigio që ka publikuar në profilin e tij Instagram dy foto që i nxjerrin së bashku.

Sinjal i raportit shumë të mirë që kanë dy liderët e skuadrës.

Dhe në brendësi të skuadres kuqezi lidhjet duken vërtet të forta, duke qenë se shpesh herë janë parë bashkë dy ose më shumë futbollistë.

Tek Milani është formuar vërtet një grup.

Donnarumma dhe Romagnoli, pavarësisht se të rinj, janë tashmë veteranë të skuadres duke patur shumë prezenca me bluzen kuqezi dhe kanë një status të rëndësishëm./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu