FOTOT/ 52-vjeç por Maldini mahnit ende me fizikun dhe muskujt

Paolo Maldini ngelet një nga emblemat e rëndësishme të skuadrës së Milanit.

Me paraqitjet e tij, kapiteni legjendar fitoi zemrat e shumë tifozëve.

Sot në moshën 52-vjeçare, ai është pjesë e strukturave drejtuese të kuqezinjve.

Në disa foto ku shfaqet duke bërë plazh, Maldini mahnit ende me fizikun e tij edhe pse vitet kalojnë.

Madini dhe bashkëshortja e tij Adriana Fossa, janë fotografuar duke shijuar pushimet së bashku por ajo që ka mahnitur, është fiziku dhe muskujt e ish-kapitenit./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu