Formacioni zyrtar kunder Chievos!

Milani do te perballet sot me skuadren e Chievos ne oren 15;00,sfide e vlefshme per javen e 8 te Serie A.

Formacioni zyrtar:

Donnarumma; Abate, Musacchio, Zapata, Rodríguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Higuain, Çalhanoglu

Zapata do te luaj ne vend te kapiten Romangolit pasi ky i fundit ka ndjere nje shqetesim dje dhe nuk ka rrezikuar per ndeshjen e sotme. Rodriguez dhe Abate kane fituar balotazhet ndaj Laxalt dhe Calabria.

FORZA MILAN!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu