Formacioni zyrtar! Konfirmohet Locatelli dhe Cutrone.

Milani do te luaj sot ndaj Bolognes ne oren 15:00. Ne mesfushe ne vend te Biglias do te luaj Locatelli dhe ne sulm konfirmohet Cutrone.

Formacioni zyrtar:

4-3-3

G. Donnarumma; Calabria, Bonucci, Zapata, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu