Formacioni mundshem kunder Bologna!

Ne stervitjen e sotme Rino ka programuar pak a shume formacionin e tij qe ka ne mendje per sfiden kunder Bologna:

Donnarumma; Calabria, Bonucci, Zapata, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

I vetmi alternim ka qene Cutrone dhe Kalinic qe mund te jene ne balotazh me njeri tjetrin deri perpara ndeshjes!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu