Formacioni mundeshem per ndeshjen e sotme ndaj Cagliarit!

Milani do te perballet sot ne oren 20:30 ne transferten e veshtire ndaj Cagliarit.Milani do luaj me formacionin 4-3-3.Duket se Rodriguez dhe Musacchio kane fituar balotazhet me Caldaren dhe Laxalt dhe do ta nisin ndeshjen nga minuta e pare. Gattuso i ka besuar gardes se vjeter. Formacioni i mundshem 4-3-3:

Donnarumma,Calabria,Musacchio,Romangoli,Rodriguez,Kessie,Biglia,Bonaventura,Suso,Higuain,Calhanoglu.

FORZA MILAN ?⚫️

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu