Formacioni i mundshem per sfiden ndaj Cagliarit!

Formacioni i mundshem per sfiden e neserme ndaj Cagliarit:

Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Higuain, Calhanoglu

Musacchio ka fituar balotazhin ndaj Caldares,i vetmi dyshim eshte ndermjet Rodriguez dhe Laxalt me zvicerianin favorit per te startuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu