Formacioni i mundshem per sfiden e sotme ndaj Beneventos!

Milani ne sfiden e sotme ndaj Beneventos pritet te bej ndryshim skeme duke luajtur ne fushe me skemen 4-4-2 me Andre Silven dhe Cutronen ne sulm. Mesfusha do te perbehet nga Biglia,Kessie,Bonaventura dhe Borini ndersa mbrojtja nga Rodriguez,Bonucci,Zapata dhe Calabra ndersa ne porte Gigio Donnarumma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu