Formacioni i mundshem per ndeshjen e neserme ndaj Romes!

Gattuso si duket ka zgjedhur formacionin per ndeshjen e neserme ndaj Romes. Formacioni duket se do jete 4-3-3 me Donnarummen ne porte dhe ne mbrojtje Abate-Caldara-Romangoli dhe Rodriguez,ne mesfushe Kessie-Biglia-Bonaventura dhe ne sulm treshja Suso-Higuain dhe Calhanoglu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu