Formacioni i mundeshem per sfiden e neserme ndaj Bolognas!

Gattuso do te rikthehet perseri te luaj me skemen 4-3-3 ndaj Bolognes ku celsat e mesfushes do ti marri Locatelli pas demtimit te Biglias.Gjithashtu rikthehet titullar Calhanoglu. I vetmi dyshim eshte ne sulm ku gjithcka do te vendoset neser midis Cutrones dhe Kalinic.

Formacioni i mundshem:

(4-3-3): Donnarumma; Calabria, Zapata, Bonucci, Rodriguez; Kessie, Locatelli, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu