FORMACIONET ZYRTARE: Pioli hedh titullarët, nuk ka asnjë surprizë!

Formacionet zyrtare të Milanit dhe Hellas Verona janë njoftuar për ndeshjen që do të zhvillohet në San Siro sonte, ora 20:45.

Te kuqezinjtë rikthehen titullarët dhe në krahun e majtë të sulmit do të jetë Leao.

Pioli gjithashtu rikthen Calabria dhe Saelemaekers, ndërsa Calhanoglu në kabinën e fantazisë pas Ibrahimovic.

MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Calhanoglu, Leao, Ibrahimovic.

Në dispozicion: A. Donnaruma, Tătărușanu, Conti, Dalot, Duarte, Gabbia, Castillejo, Díaz, Hauge, Krunić, Tonali, Rebić.

Sakaq, edhe Hellas Verona ka komunikuar formacionin zyrtar

HELLAS VERONA (3-4-2-1) Silvestri; Ceccherini, Magnani, Lovato; Lazovic, Daëidoëicz, Ilic, Dimarco; Zaccagni, Barak; Kalinic.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu