Fiton me permbysje Milan!

Pas nje pjese te pare jo dhe aq te mire ne pjesen e dyte me futjen ne loje te Calhanoglu dhe Cutrone Milan ndryshon ne 4-4-2 duke patur me shume raste dhe duke shenuar tre here ne porten e grekeve me Cutrone dopiete dhe Gonzalo Higuain.

Me kete fitore Milan shkon ne kuoten e 6 pikeve dhe pret ne ndeshjen tjeter Betis ne San Siro e cila ndjek me 4 pike ne grupin F.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu