Fiorentina Pezzella na pret nje ndeshje e veshtire ne San Siro!

German Pezzella mbrojtesi argjentinas i Fiorentinas ka dhene nje interviste ne prag te sfides kunder Milan:

Milan do luftoje per te fituar? Pikerisht per kete kemi mundesi te marrim 3 piket ne San Siro..

Kombetarja? Per momentin duhet te mendoj si te ndalojme Kalinic dhe Cutrone, na pret nje sfide e veshtire ne Milano duhet te fitojme per te mbyllur nje sezon si protagonist, duhet te shfrytezoj cdo mundesi per te bindur Sampaoli per te me grumbulluar me skuadren ne Rusi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu