Festa kuqezi, por Castillejo dëmtohet: gjendja e spanjollit

Samu Castillejo pësoi një dëmtim në fund të Milan-Lazio. Duke hyrë në minutën e 65-të në vend të Saelemaekers, anësori spanjoll pësoi një problem fizik dhe u zëvendësua nga Daniel Maldini.

Për numrin 7 kuqezi, sipas diagnozës së parë që doli nga dhomat e zhveshjes në San Siro, është një forcim i muskulit.

Sigurisht, gjendja e tij do të monitorohet ditët në vazhdim nga stafi mjekësor dhe sidomos pas pushimeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu