Ferronikeli vs Milan, Milan Club Albania jep detajet e udhetimit!

NJOFTIM NGA MILAN CLUB ALBANIA!


Milan Club Albania organizon udhetimin drejt Prishtines per te pare nga afer ndeshjen Feronikeli-Milan e cila do te luhet ne daten 10 gusht ora 20:45.
Detajet e udhetimit:

-Udhetimi do te behet brenda dites me autobus. Nisemi ne mengjes dhe kthehemi ne darke mbas ndeshjes. Ne Prishtine do te bashkohemi me Milan Club Kosoven dhe me Fan Clubet e tjera qe do te jene prezent ne Prishtine dhe do te krijojme nje atmosfere fantastike sebashku.
-Bileta do te jete ne sektorin V3 ku do te jemi sebashku te gjithe Milanistet.
-Udhetimi dhe bileta e ndeshjes kushtojne 75€.
Per me shume informacion kontaktoni ne Inbox ose ne numrat e telefonit e meposhtem ne whatsapp:

0692060221 ; 0695300970

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu