Fellaini paga e tij e larte e largon nga kuqezinjte!

Pas perfundimit te aventures me djajte e kuq te Man United Fellaini eshte lojtar i lire dhe Milan eshte i interesuar per mesfushorin Belg, por paga e tij e larte prej 7 milion eurosh e ben akoma me te veshtire nje transferim te mundshem ne Milano te lojtarit. Mbetet gjithcka per tu pare por nese do jene keto shifra nuk mendohet te sakrifikohet nje shume e tille per mesfushorin belg!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu