Fedele: Higuain me zhgenjeu shume!

Furio Fedele gazetar sportiv ka folur rreth çeshtjes Higuain i cili u transferua te Chelsea ne ditet e fundit:

Gonzalo me zhgenjeu shume 6 gola ne Seria A ishin nje zhgenjim me ate qe prisnim prej tij. Ishte lojtari i dyte me i paguar ne Itali pas Ronaldo dhe kishte nje sjellje jo profesioniste ne fushe. Pas penalltis se humbur ndaj Juventus u zhduk dhe nje sjellje e tille ne ate ndeshje nuk e kisha pare as te Balotelli dhe Cassano dhe po flasim per dy bad boy.. – u shpreh gazetari per RMC Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu