Fassone – Nuk eshte drame nese nuk kualifikohemi ne Champions.

Ne 1 vjetorin e marrjes se drejtimin te Milanit, Marco Fassone ka ber nje analize ne nje interviste eksluzive per La Gazzeta dello Sport

Gattuso? Ishte nje zgjdhje e Mirabellit dhe e imja. Ishte menyra e punes se tij qe na bindi ti besonim projektin e Milanit.

Yonghong Li? Para 5 ditesh u takuam ne Londer. Donte te dinte cdo detaj mbi Milanin. Eshte shume i interesuar per skuadren dhe ka ndermend te coj para projektin e Milanit.

Champions? Nuk eshte katastrofe nese nuk kualifikohemi. Normalisht qe merkato nuk mund te jete si ajo e vitit te kaluar. Do jete nje merkato midis shitjeve dhe blerjeve.

Stadjumi? Eshte ne planet tona. Javes tjeter kam nje takim me kryetarin e bashkise se Milanos. Te shohim propozimet.

Donnarumma? Eshte e ardhmja jone. Asnje lojtar nuk do largohet nese nuk ka deshire.

Marco Fassone

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu