Fassone lojtaret do te vijne dhe pa Europen!

Ka shqetesim te stafi dhe lojtaret? Jo aspak i kam sigurar te gjithe qe ne aspektin e menaxhimit nuk ka asgje per tu shqetesuar, eshte nje grup i shkelqyer.

Kontakte me Fininvest? Kemi patur gjithmone kontakte me Fininvest qe nga fillimi procedimit te situates, palet flasin ne menyre te rregullt pasi behet fjale dhe per sezonet e kaluara..

Jemi duke studiuar shume aspekte te tjera qe mendonim se nuk ishin te rendesishme, eshte hera pare qe ndodh qe merret masa per Presidentin dhe jo per klubin..

Cfare duhet te bejme? Po nxjerrim argumente te tjera qe nuk i kishim deklaruar ne UEFA do ecim me menyren tone duke prezantuar planin tone financiar por tani dhe ate te Presidentit.

Han Li? Eshte i merzitur, drejtuesit kane qene gjithmone prezent dhe prsinin lajme te tjera nga UEFA..

Merkato? Te marrim me te keqen qe nuk do te jemi ne Europe ato 20 milion eurot do te jene me pak ne merkato por nuk eshte se do te prishi planet tona, gjithsesi 2/3 lojtare do te vijne..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu