Fasone sot fillojne pergatitjet per mbrojtjen ne CAS!

Sipas Premium Mediaset Fasone sot ka mbledhur juristet dhe avokatin per te nisur procedurat per mbrojtjen ne CAS te Lozanes i cili jep pergjigjen ne datat 19/20 Korrik.

CAS sipas vendimit qe do te marre mund ta ktheje vendimin e Uefa dhe ta zevendesoje me gjobe ose Milan te kete te drejten te marre Settlement Agreement si shume klube te tjera ose dhe mund te konfirmoje vendimin e Uefa!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu