Fasone nuk presim sanksione te forta nga UEFA!

– Nuk presim sanksione te forta nga Uefa, me Presidentin kemi folur dhe deri me sot kemi 2/3 menyra per te shlyer borxhin mund te jete direkt ose mund te hyje nje tjeter aksioner.
Merkato? Nuk jemi te detyruar te shesim.. Donnarumma dhe Suso nuk varen nga sanksionet e Uefa, me 3 blerje besoj se do jemi Top, mos presim merkaton qe realizuam vjet ajo ishte per te hedhur bazat per te krijuar nje Milan qe ne themel..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu