Fasone: Me 3 blerje ne merkato do te jemi Top!

Sot nje vit me pare Fasone do te behej administrator i pergjithshem i AC Milan duke zene vendin e Dr Gallianit.

– Nje vit me pare nisem nje projekt te rendesishem ne klubin kuqezi duke investuar ne lojtare te rinj dhe me perspektive per te ardhmen, Mirabelli beri nje pune fantastike ku me shitjet morem nje plusvalenc te rendesishme.

Merkato? Mendoj se me 3 blerje te rendesishme do te jemi ne Top Team, por te shohim kemi kohe.

Presidenti? Eshte ndryshe nga Presidentet e tjere flet pak por Milanin e ka ne zemer, nuk kemi probleme financiare do te investojm akoma per klubin kuqezi – eshte shprehur Marco Fasone per Gazzetta dello Sport!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu