Fasone Konferenca Live..

32 milion euro? Une di qe i kam ne arke se pastaj i ka hedh Fondi Elliot apo Mr Li ate  Nuk e di, per mua ka rendesi Milan, qe ekonomia te jete sa me e shendoshe..

UEFA? Mendoj se eshte vendim i gabuar nga Uefa dhe shpresoj qe ne CAS te fitojme ate qe meritojme..

Bonucci? Bonucci eshte kapiteni yne dhe nuk ka asnje tratative per blerjen apo shitjen e tij, lojtari deri me sot nuk na ka kerkuar largimin..

Merkato? Pervec Halilovic, Reina dhe Strinic do te vijne dhe 3 lojtare te tjere.. Halilovic eshte nje talent qe do te ne sherbeje shume..

Romagnoli? Mund tju them qe kerkohej nga klube te medha por rinovoi me ne sepse eshte e ardhmja e ketij klubi, dhe se shpejti eshte rradha e Cutrone per te rinovuar..

Merkato? Mirabelli dhe Gattuso me kane sjelle nje liste, me disa jemi ne bisedime te perparuara..

Financat? Ne arka kemi para por UEFA na udhezon se te ardhurat duhet te jene njesoj me shpenzimet..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu