Fasone jemi shume te zhgenjyer!

Pas publikimit te refuzimit nga UEFA te Settlement ka folur Marco Fasone:

– Jemi shume te zhgenjyer nga ky vendim Milan e meritonte Setlement pasi kjo ka ndodhur dhe me shume skuadra te tjera, eshte nje prishje imazhi per ne.

Nga neser juristet tane do te merren me kete ceshtje pasi eshte nje prishje imazhi e rende.

Financuesi per ne qe eshte Elliot ka dale garant per cdo financim si dhe shtimi kapitalit ka ardhur ne menyren e duhur nga Mr Li, jam shume i zhgenjyer. Duhet te kujtoj qe Milan po merr dhe nje denim per Fair Play Financiar per vitet 2014/17 kur kjo presidence nuk ka qene ne drejtim – eshte shprehur Marco Fasone!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu