Fasone dhe Mirabelli takim me Morata!

Sipas Gazzetta dello Sport gjate udhetimit ne Londer Fasone dhe Mirabelli kane patur nje takim me agjentin e lojtarit spanjoll Morata i cili ka qene vete i pranishem ne nje dreke bashke drejtuesit e Milan.

Fasone dhe Mirabelli i kane premtuar nje rol protagonisti lojtarit me fanellen kuqezi dhe nje vend titullari. Cmimi kartonit shkon ne 60 milion euro dhe Milan do kerkoje te ule cmimin si dhe te shese lojtaret si Bacca dhe Kalinic!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu