Fanella e re me 6 Korrik!

Bluzja e re e Puma per Sezonin 2018/19 do te dale me 6 Korrik ne diten kur grumbullohen kuqezinjte ne Milanello, tashme pas 20 vitesh Adidas nuk do te jete me sponsor i kuqezinjve dhe do te jete nje tjeter firme gjermane qe do ta zevendesoje ate. Çdo gje do te jete surprize pasi flitet se asnje nga fanellat qe kane dale deri me sot nuk jane ato zyrtare. Fanellat do te dalin gjithashtu ne daten 6 Korrik ne shitje per tifozat e Milan ne Casa Milan dhe ne dyqanet e Milan Megastore!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu