Fanella e re, boom rekordi ende pa dalë! Entuziazmi kuqezi nuk shteron. Sekretet e uniformës (VIDEO)

Në orën e parë të para-shitjes ekskluzive të fanellës së ndeshjes Autentike të AC Milan Home për sezonin e ri, është shitur i njëjti numër fanellash që ishte shitur në ditën e parë të sezonit 2020-21…

Kjo dëshmon edhe një herë për pasionin dhe lidhjen me ngjyrat Rossoneri nga ana e mbështetësve kuqezi në të gjithë botën, por është gjithashtu provë e një rruge në zhvillim të markës së bashku me një partner të rëndësishëm si PUMA.

Fanela e re e krijuar nga PUMA është në porosi paraprake në dyqan dhe në internet që nga sot.

Tifozët që rezervojnë Jersey-in e ri Home Authentic deri të martën 11 maj në 10:00 do të marrin bluzën në paketën VIP të koleksionistëve pa ndonjë kosto shtesë.

Më poshtë mund të gjeni disa informacione më shumë për fanellën e re, e cila do të zbulohet zyrtarisht në ditët në vijim.

Frymëzim – Celebrojmë një Milano moderne

Ndërtesat e reja që ngrihen në horizontin milanez kapin në mënyrë të përsosur gjendjen e re të Milanos. Që nga Milan Expo i cili u mbajt në 2015, mentaliteti milanez ka ndryshuar. Ata u bënë më të hapur ndaj ndikimeve ndërkombëtare dhe vendosën të shohin përpara në vend që të kujtojnë të kaluarën. Fanella e re feston konceptin ‘Move Like Milan’, i cili do të shpjegohet më mirë në momentin e lancimit zyrtar që do të zhvillohet në ditët e ardhshme.

PARAQITJA – Linja ikonike nga të trasha në të holla

Në historinë e pasur të Milan, vija në fanellën e shtëpisë është aplikuar në gjerësi të ndryshme. Në bluzën e re dhe atë kryesore, rigjenerohet shiriti ikonik i Milanit: duke aplikuar disa gjerësi në të njëjtën kohë; një risi që simbolizon faktin që Milani po shikon përpara tani e tutje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu