Falcao:Eshte nje nder interesimi i Milanit per mua!

Sulmuesi i Monacos Radamel Falcao ka folur ne nje interviste per Premium Sport duke deklaruar:

” Kam lexuar dhe kam degjuar ne media qe Milani eshte i interesuar per mua,eshte nje nder shume i madh qe skuadra e dyte me titulluar ne bote eshte e interesuar per mua.E kam ndjekur gjithmone futbollin Italian,me pelqen shume Seria A dhe Italia po per momentin kam nje kontrate me Monacon”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu