Falcao-Milan,problem paga e lojtarit!

Radamel Falcao eshte nje prej sulmuesve qe kerkon Milani per te perforcuar sulmin e sezonit te ardhshem. Prej ditesh skuadra e Kolumbise po stervitet ne Milanello dhe mediat shkruajne qe Mirabelli mund te kete patur nje takim me Radamel Falcaon. Lojtari deshiron te transferohet tek Milani por problem ngelet paga e lojtarit e cili kerkon 10 milione euro ne sezon. Gjithsesi tratativat mund te fillojne pas vendimit qe do japi UEFA per Milanin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu