Falcao-Milan mund te kryhet!

Ne fillim te majit eshte zhvilluar nje takim midis agjentit te Radamel Falcao dhe Mirabellit. Lojtari i Monacos e deshiron nje kalim tek Milani,dhe pas deklarates se tij dje gjithcka mund te kryhet. Problem ngelet vetem rroga e lart e tij por gjithsesi akoma nuk ka filluar nje tratative zyrtare midis Milanit dhe Monacos per Radamel Falcaon.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu