Fabio Capello shfaqet në Milanello, takimi i dytë brenda pak muajsh!

Kontaktet midis Milanit dhe Fabio Capello vazhdojnë. Ish-trajneri i kuqezinjve – siç raportohet nga Sky Sport – është i pranishëm në qendrën sportive Milanello, ku po ndjek stërvitjen e ekipit të Stefano Pioli.

Nuk është hera e parë që Capello kthehet të shijojë mjedisin kuqezi.

Risultato immagini per capello milan

Në verë ai ishte gjithashtu në Casa Milan aq shumë sa flitej për një bashkëpunim të mundshëm.

Sot ish-trajneri është një komentator për Sky Sport, por nuk përjashtohet që e ardhmja e tij të jetë sërish kuqezi me ndonjë funskion brenda Elliott për pjesën sportive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu