Fabio Borini: Per Milanin jam gati te luaj dhe portjer

Erdhi me shume pak buje ne kete merkato verore. Por pavarsisht kesaj Borini ka mundur te siguroje shume minutazh tek skuadra kuqezi.

“ Dua te tregoj se e meritoj kete fanelle. I kam thene dhe Gattusos se nese duhet te luaj si mbrojtes anesor atehere me duhet permiresohem ne pozicjonime per te evituar gola sikunder Chievos. Jam gati te bej dhe portjerin nese ma kerkojne”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu